اپلیکیشن کوتاه کننده لینک

با نصب اپلیکیشن کوتاه کننده لینک یون، برخی از امکانات سایت در قالب نرم افزار بر روی گوشی شما فعال میشود. با استفاده از این قابلیت لینک های کوتاه شما شما همیشه در دسترس شما خواهد بود.

 

امکانات اپلیکیشن کوتاه کننده لینک

پس از نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی خود، امکانات مدیریتی کاملی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما میتوانید لیست لینک های کوتاه شده خود را در محیط نرم افزار مشاهده نمایید. میتوانید تعداد بازدید های آن را مشاهده و یا به صفحه گزارش مراجعه نمایید. همچنین میتوانید لینک ها را حذف و یا با دیگران به راحتی به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید لینک های جدیدی کوتاه نمایید.

این اپلیکیشن همچنین این امکان را در اختیار شما میگذارد تا از طریق به اشتراک گذاری اقدام به کوتاه نمودن لینک ها هنگام استفاده از اپلیکیشن های دیگر نمایید. برای این کار کافی است آدرس لینک مورد نظر را با این نرم افزار به اشتراک گذارید.

 

جهت استفاده از اپلیکیشن یون نیاز به ثبت نام و یا ورود به اپلیکیشن نیست. هویت شما از طریق اسکن توکن به سادگی انجام میپذیرد.

 

نصب و راه اندازی اپلیکیشن

جهت نصب و راه اندازی اپلیکیشن بر روی دستگاه اندروییدی خود مراحل ذیل را انجام دهید:

۱ - مراجعه به سایت یا اپلیکیشن کافه بازار و دانلود و نصب اپلیکیشن

۲ - در سایت یون عضو شوید و سپس به بخش توکن ها بروید.

۳ - یک توکن جدید ایجاد کنید. توجه نمایید هنگام ایجاد توکن اجباری به انتخاب دامنه نیست. پس از ساخت توکن کد مربوط به توکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت که باید به اپلیکیشن معرفی گردد. جهت سهولت در انتقال این کد میتوانید آن را با استفاده از نرم افزار اسکن کنید.

جهت تولید توکن جدید اینجا را کلیک کنید

۴ - اپلیکیشن را در گوشی خود اجرا نمایید. توکن ساخته شده را با استفاده از قابلیت اسکن توکن یا انتقال دستی در اپلیکیشن ثبت نمایید.

هم اکنون اپلیکیشن در دستگاه شما قابل استفاده است