کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک

در صورتی که وبسایت پربازدید و یا کانال یا پیجی با تعداد ممبر بالا دارید هیچ چیز به اندازه پیامک های واریز درآمد سایت یون شما را خوشحال نخواهد کرد. شما به سادگی میتوانید در کنار استفاده از سرویس کوتاه کننده یون کسب درآمد کنید.

 

کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک چگونه است؟

در حالت عادی وقتی کاربری اقدام به بارگزاری یک لینک کوتاه شده عادی در سایت یون می نماید، در شرایط عادی بدون مشاهده هیچ صفحه میانی به آدرس مقصد هدایت میشود. در صورتی که سرویس درآمد زایی بر روی یک لینک فعال گردد هنگام درخواست بارگزاری کاربران یک صفحه میانی به کاربر نمایش داده میشود. این صفحه میانی شامل یک دکمه با عنوان نمایش لینک است که کاربر را به لینک مقصد هدایت میکند. همچنین در این صفحه چند تبلیغ به صورت متنی یا تصویری به کاربر نمایش داده میشود که در صورت کلیک بر روی آن مبلغی به حساب شما واریز میگردد.

 

چگونه درآمد حاصل از سرویس درآمد زایی را دریافت نمایم

درآمد حاصل از هر لینک کوتاه شده در ستون درآمد سطر مربوط به آن لینک در صفحه مدیریت لینک ها در پنل کاربری قابل مشاهده است. پس از رسیدن این مبلغ به حد نساب که در حال حاضر ۱,۰۰۰ تومان است شما میتوانید درخواست تسویه حساب دهید. برای این کار بر روی منوی تسویه حساب در سطر مربوطه کلیک کنید. مبلغ در آمد به حساب کیف پول شما منظور میگردد. سپس میتوانید درخواست برداشت از کیف پول ارسال نمایید.

 

آیا سرویس درآمد زایی محدودیت های خاصی دارد؟

به طور کلی این سرویس شامل محدودیت خاصی نمی شود. تنها جهت حفظ کیفیت سرویس موارد زیر لحاظ گردیده است:

 

چگونه شروع کنم؟

با طی کردن مراحل زیر میتوانید استفاده از سرویس درآمد زایی را آغاز و کسب درآمد کنید:

 

برای شروع یک لینک کوتاه نمایید